| IngerCazator a întrebat:

Buna tuturor!
Am si eu o intrebare in legatura cu okazii.ro.
Eu vreau sa comand mai multe produse diferite si nu stiu daca o sa platesc la final o singura data la posta sau de mai multe ori, adica la fiecare produs cumparat sa platesc cate 12 lei la posta.
Daca e asa as vrea sa-mi dati un alt site de unde as putea sa comand cleste pentru capse si inele carabine, lantisoare si fermuare pentru genti, carabine, capse si inele.

Răspuns Câştigător
| Pardelian a răspuns:

Daca cumperi mai multe produse de la acelasi vanzator atunci ti le ambaleaza pe toate impreuna si platesti o singura data transportul

| IngerCazator explică (pentru Pardelian):

Mersi mult pentru raspuns

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai posibilitatea să pui întrebări chiar pe pagina produselor expuse. De ce nu faci asta? Poate persoana doar distribuie marfă de la alți vânzători, caz în care e posibil să trimită mai multe pachete, fiecare taxat cu transportul aferent (acestea venind de la adrese diferite). Dacă e vorba doar despre un singur vânzător, care are toată marfa la el, atunci e foarte probabil că va face un singur pachet, dacă are pe stoc tot ceea ce comanzi tu.
Dar cel mia sigur - întreabă acolo! mai ales că unii vând pe mai multe site-uri și e posibil să nu fie stocul actualizat!