| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. As vrea sa cumpar un scooter de pe un site international, dar acesta mai are oferta de 50% doar pentru doua zile si vreau sa platesc cu cardul de cumparaturi Mastercard de la Cetelem. Intrebarea mea este daca maine merg la banca si pun banii pe card, in cat timp ii voi putea folosi? Merci.

2 răspunsuri:
| DrGeorge a răspuns:

Nu stiu exact cum merge treaba la Cetelem, dar la Raiffeisen si BRD suma este disponibila imediat ce ai facut depunerea. PS: ai grija la site in ce priveste costurile de transport si daca TVA-ul este setat pentru Romania (24%).

| Mihai136 a răspuns (pentru DrGeorge):

Mersi de raspuns. Transportul e gratuit prin DHL, de pe siteul aliexpress.com. tongue