| Erika_Kadar_1983 a întrebat:

Buna tuturor!

Ca si multi altii, caut sau schimb stickere Kauflandlaughing
Am nevoie de stickerul LEGOLAND nr 6, sau Proaventura: 3 si 6, sau Europa parca: 5 si 6.
E important ca inca nu e tarziu, stickerele pot fi trimise pana in 05.08. 2012laughing))

mersihappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cautam...Pana am realizat ca e tot un romanism si probabil cele rare au fost date in anumite judete.
La un moment dat, facusem cumparaturi de vreo 250 lei si am primit mai multe pliculete cu stickere. Cred ca am scos de acolo vreo 10-15 dubluri.