| Nimeni91 a întrebat:

Daca vreau sa imi comand de pe eMAG ceva, iar un lucru e livrat de eMAG, iar celalalt de alta firma, trebuie sa platesc transportul pentru fiecare colet, chiar daca le comand simultan? Stiu ca acest lucru depinde si de disponibilitatea produselor.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, platesti separat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din păcate, da, trebuie sa plătesti transporturile separat.
Încearcă alt site.

| Michaeel a răspuns:

Trebuie sa plătești transportul pentru fiecare colet, chiar dacă sunt comandate simultan. Doar daca sunt de la aceeasi firma plătești transportul numai pentru un produs.Astia de la eMAG sunt zgârciți rău! Fac o comanda și costa mai mult transportul decât toate produsele la olalta.