| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor, deci as vrea sa cumpar un skin pe un joc dar nu am card de credit/debit ce card ar trebui sa-mi fac la varsta mea (16 ani). Vreau cardul doar ca sa-mi cumpar skin-ul si dupa sa il returnez sau ceva(cardul). Va rog raspunsuri seriose

2 răspunsuri:
| B3HappyN0Worry a răspuns:

Bună. Nu trebuie să ai card. Există și varianta paysafe card, îți poți alege între card de 25, 50, 100 sau 300 lei. E pur și simplu o foaie pe care o primești cu un cod, codul ăla îl introduci în joc și gata. Nu ai nevoie de date persoanale sau ceva pentru a-l achiziționa. Tot ce trebuie să faci e să cauți pe site-ul ăsta locații din orașul tău de unde îl poți cumpăra:
https://www.paysafecard.com/ro-ro/cumparare/cautare-puncte-de-vanzare/
Și de aici te descurci tu, baftă! :)

| DabacaDanniielll a răspuns (pentru B3HappyN0Worry):

Din pacate jocul nu accepta metoda de plata paysafecard ci doar card de credit sau debit