| Comoaracasei a întrebat:

Buna tuturor,
Eu m-am apucat sa confestionez imbracaminte si accesorii tricotate, pe de alta parte am mai postat si o serie de lectii de tricotat si modele de trocotat. Daca sunteti interesati, puteti vizita blogul meu: http://comoara-casei.blogspot.com/
Daca vreti sa cumparati va astept.
Sugestii sa modific ceva la blog, ce alte articole doriti sa cititi?

Răspuns Câştigător
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Site-ul e destul de bun.
E foarte bine ca ai cu ce te preocupa.
Iti urez noroc in continuare la tricotat!

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Foarte utile si placute preocuparile tale.Imbogateste-ti blogul cu preparate originale specifice fiecarui sezon sau eveniment.Inventeaza si jucarii tricotate.Promit sa citesc tot blogul.Acum l-am rsfoit doar.