| damasco9 a întrebat:

Buna tuturor, intrebarea mea e una scurta si va multumesc anticipat pentru ajutor. intrebare mea este: De unde se aprovizioneaza cu marfa magazinele online de haine ieftine precum smallprix sau miniprix? as fi interesat sa imi deschid si eu un magazin online si nu gasesc un distribuitor de haine ieftine sub 20-30 lei produsul, multumesc inca odata.

2 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

De obicei ei se aprovizioneaza foarte mult de afara, Afara e pe sistemul domne am niste tricouri si nu sau vandut in sezonul cald nu le tin in depozit pana la anul, s-a schimbat colectia ei le vand la kilogram sa scape de ele, si sa zicem am dat 10 lei pe kg de tricouri polo am luat 20 de kg si dupa aia fac un pret, Plus unele au defecte de fabricatie gen o emblema e prinsa in tiv prea jos sau eticheta e deteriorata sau chestii minore nu are dubla la cusaturi.Cam din astea fac magazine online de haine ieftine.

| Mara78 a răspuns:

Eu nu iti recomand genul de haine ieftine. O sa ai multe probleme cu clientii pe urma din cauza calitatii lor. Daca vrei haine si in caltaminte de dama engros de calitate superioara si la pret corect am gasit pe un site haine foarte dragute. Vezi si tu http://rochiideseara.tk/