| Cosmin483 a întrebat:

Bună tuturor, pot sa plătesc pe Aliexpress cu cardul Revolut?
Mulțumesc anticipat pentru răspuns!

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se pare ca poti platii cu revolut.
uite aici:
https://twitter.com/RevolutApp/status/895942327956623361/photo/1

| anonimg a răspuns:

Eu zic să încheiați orice legătură cu China, deoarece ei sunt vinovați de coronavirus.
De asemenea, virusul acesta este pe produsele lor, și nu moare în contact cu aerul. El rămâne în stare latentă până când va da de condiții prielnice pentru dezvoltare. Dacă nu este așa, atunci nu ar mai fi fost nevoie de igienizarea mânerelor și a lucrurilor pe care punem mâna.

| suntserios a răspuns (pentru anonimg):

Pana vine pachetul din China moare si mama virusul, asta ca sa nu mai zic ca centrul epidemie e la noi nu la ei.

| anonimg a răspuns (pentru suntserios):

Eu caut sa încurajez populația ca să nu mai cumpere de la chinezi, ca oamenii să nu mai aibă legătură cu China. Că povestea coronavirusului este adevărată sau falsă, totul a pornit de la ei, de la mâncătorii de deșeuri.
Apoi virusul trăiește vreo 7 zile pe diferite materiale. Închis ermetic poate să trăiască și mai mult.

| suntserios a răspuns (pentru anonimg):

Si coletul vine in 2luni din China mai ales acum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimg):

Eu-s de acord frate
Dar diferenta de bani sa ne-o dai tu si toti care spuneti asta

| Cosmin483 explică (pentru suntserios):

Ești conștient(ă) că pachetul va sta undeva ferit de cei din casă timp de 2 săptămâni, nu? laughing)

| suntserios a răspuns (pentru Cosmin483):

Eu sunt constient, nu stiu de ce imi raspunzi mie

| GouDidodino a răspuns:

Da, merge sa plătești cu Revolut