| Andre16 a întrebat:

Unde as putea gasi un pandantiv de argint cu numele meu (ca si un scris de mana)?

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Vezi daca iti place ceva de pe aici :
https://www.facebook.com/PersonallyMEbijuterii
http://www.breslo.ro/......p?/Search/
Daca nu gasesti ce iti doresti (stiu exact la ce fel de medalion te referi), banuiesc ca daca te duci la orice magazin de bijuterii si explici ce vrei, iti poate face.

| Andre16 explică (pentru zdrangoi):

Stii cumva si la ce pret poate ajunge unul?

| zdrangoi a răspuns (pentru Andre16):

E in functie de greutate (marimea literelor, lungimea numelui, etc)si manopera.
Gandeste-te una e sa scrii Alex si alta Alexandru.
Cel mai bine e sa te duci cum ti-am zis la un atelier de bijuterie, acolo te lamureste vanzatorul, eventul chiar bijutierul.
Cred ca mai mult costa manopera decat argintul.

| Andre16 explică (pentru zdrangoi):

Mersi mult de tot kiss

5 răspunsuri:
| GabriellaGabbi a răspuns:

Buna.Poti incerca la magazineled e bijuterii. Sper ca ti-am fost de ajutor! happy

| Andre16 explică:

Ti-am dat un like la acea pagina kiss