| Viorel228 a întrebat:

Buna tuturor vreau sa va pun o intrebare :D
Cum sunt replicile de telefon Iphone dar vreau sa imi spuneti despre site-ul asta care vine iphone-uri.
Faza este ca vreau sa stiu cat sunt de bune caci....mnoh au garantie 2 ani si nu-s nici asa de scumpe, iphone-ul care vreau sa-l cumpar este acesta : http://www.dualgsm.ro/......p-267.html

Deci Spuneti-mi parerea argumentati sa fie cat mai explicit nu vreau sa-mi para rau dupa ca totusi 650 ron sunt bani nu?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Se misca prost touchu, nu au toate functiile, nu ai acces la aplicatii, nu merge netu wireless, doar arata ca Iphone, in rest e ca un telefon de 2 bani cu chat.
Nu mai fi fitos si cumpara ceva original in limita banilor de care dispui.
Bafta

1 răspuns:
| bogdansuk a răspuns:

Replicile nu tin mult... mai bine iti iei alt model nou