| dulcikata17 a întrebat:

Un site sau un magazin cu geci de piele cu buzunar inauntru? Am nevoie deoarece mi am achizitionat un telefon s9 plus si n-as vrea sa atrag atentia pe strada. daca intelegeti ce vreau sa spun

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Te duci la croitorie si ii spui sa iti ataseze un buzunar la geaca.

| cfrtobias a răspuns:

Nu folosi telefon si atunci nu atragi. oricum asta vrei sa faci

| Anonima2620 a răspuns:

M-ai amuzat maxim. Sunt telefoane mult mai "smechere si bune" decat al tau. Nu poti spune ca nu vrei sa atragi atentia pentru ca este fix invers. Fa cumva sa atragi lumea cu al tau caracter, nu telefon. Bănuiesc ca e cumparat din munca părinților si nu a ta. Atata timp cat nu l-ai furat, de ce sa il ascunzi?
Si inca ceva: unde Dumnezeu te îmbraci pe căldura asta cu geaca de piele?

| dulcikata17 explică (pentru Anonima2620):

Nu o iau pentru acumwinking o iau pentru cand va fi mai frig dar trebuie s o am nu? Si inca ceva prin ce am vrut să zic prin atragerea atenției. dacă nu stiai cam in toate orasele mai sunt hoti de buzunarewinking