| Jasmina9494 a întrebat:

Bună! V-ați comandat vreodată haine de pe "Ada Moda"? Cum a fost experiența voastră? Hainele sunt de calitate?
ÎNTREB, deoarece am aflat de acest site de pe Facebook și m-am uitat și eu pe el și am constatat că au niște rochițe foarte frumoase cu material bun, dar sincer să vă spun site-ul nu îmi inspira deloc încredere și mi-e teamă să primesc vreo țeapă și să îmi vină niște cârpe cum se întâmplă în majoritatea cazurilor.În plus am căutat recenzii despre site și nu am găsit absolut nimic.

3 răspunsuri:
| Mela1000 a răspuns:

Asta e parerea unei prietene apropiate: Hainele sunt foarte dragute, dar au calitate proastă.
Sper că te-am ajutat! happy

| IoanaTeodora22 a răspuns:

Am comandat o pereche de blugi albastri, am primit gri. La emailuri cand incerci sa soliciti returul nu raspund, la telefon iti da ocupat, trebuie sa incerci 5 zile ca sa poti returna ceva. Pe partea de customer service execrabil. Blugii sunt frumosi, dar de calitate proasta.

| dumitruu29 a răspuns (pentru IoanaTeodora22):

Si pana la urma ai reusit sa faci retur? Au trimis banii inapoi?