| AnaAlina a întrebat:

va rog, mai exista alte aplicații sau site-uri de cumpărături gen E-mag, OLX, la jumate, ocazii? Vă rog exemple! Dau funda! Merci!

Răspuns Câştigător
| limbricu a răspuns:

Lajumate,Media Galaxy(Astea sunt din Romania)
daca vrei sa faci cumparaturi din strainatate iti recomand amazon.com si ebay.com,insa daca comanzi ceva de pe amazon sau ebay,transportul va fi inclus pe langa pret. Daca esti intr-o tara de ex Franta,Germania, Italia, Spania, Anglia, cauti pur si simplu: Amazon.(numele tarii dintre alea care ti le-am scris) si atat

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hotaraste te prima daca daca vrei magazine online precum eMAG sau site uri de anunturi precum olx

| DeeDee817 a răspuns:

Publi24