| DutuMarius a întrebat:

Vă rog să mă lămuriți și pe mine cum stau lucrurile cu cashback-ul Baack.com? Deci chiar ma tenteaza % cashback care il ofera, dar vreau sa stiu daca chiar exista cineva care a luat banii de la ei. Si care e procedura?

Răspuns Câştigător
| DoruFlorentin a răspuns:

La inceputul lunii am achizitionat un Samsung Galaxy S8 de 620 euro prin baack, frate e super misto, mi-au intors 62 euro, foarte placut chiar daca nu e o suma foarte mare, dar e mult mai bine decat nimic

5 răspunsuri:
| Laurentiu_Mihai_1989 a răspuns:

Pai gasesti pe site toata informatia, eu m-am lamurit din prima. Te inregistrezi cu o adresa de email, instalezi pluginul lor si treci la magazine... dupa deja cred ca te descurci ))) Apropo mie cashbackul de la prima achizitie mi-a aparut in cont in 2 zile, am scris la serviciul suport si mi-au explicat ca e din cauza ca am solicitat plata ramburs. Mie imi place, e mult mai bine sa primesti bani decat puncte care le poti folosi doar in acelasi magazin, aici ii poti retrage sau refolosi la un alt magazin de pe portal))))

| achimalexandru95 a răspuns:

Hai că-ți zic eu. Ei prin plug-in-ul lor îți înregistrează link-uri de afiliere prin care ei primesc comision pentru comanda ta. Din comisionul ăla, îți dau și ție o bucățică.
Concret, tu cumperi de pe eMag, de 500 de lei, ei primesc 10 lei, ție îți dau 5 lei înapoi. Destul de logic?

| DutuMarius explică:

Ok, dar cum ati scos banii? Spre exemplu daca eu as achizitiona un telefon mobil si mi-ar întoarce o parte din bani, iar la moment nu m-ar interesa alte achizitii, eu as putea retrage acesti bani? Si daca da, atunci cum pot face acest lucru?

| DoruFlorentin a răspuns:

Sigur că poți, doar că trebuie să ai in cont mai mult de 20 lei, scrie si pe site acest lucru)

| Laurentiu_Mihai_1989 a răspuns:

Te duci la retragere si iti alegi modalitatea de plata care o doresti)