| Adelyna06 a întrebat:

Vine aniversarea de 14 ani a verisorului meu, si m-am gandit sa ii dau 14 cadouri daca intelegeti ce zic (14in1), dar nu stiu ce sa pun in ele, ma puteti sfatui?

13 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia-i paișpe lozuri in plic și vă emoționați amândoi la deschidere

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poze cu voi, cu verișorii lui.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu nu înteleg de ce vrei sa îi cumperi 14 cadouri? Cumpără i un cadou dar bun, nu niste prostii, cumpăra i un tricou o camasă, blugi, adidasi, nu 14 cadouri. Dar tu ce varsta ai? De ce nu il intrebi pe el ce ar vrea de ziua lui, sau întreaba o pe mama lui ca ea il cunoaste. Este păcat sa arunci niste bani aiurea sa cumperi 14 cadouri, ca toate sunt foarte scumpe, bagi niste sute de lei asa degeaba.

| Adelyna06 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Degeaba nu bag, adica mno, e ca fratele meu, mama lui nu l cunoaste, el nu vrea sa mi spuna ce vrea pentru ca stie ca o sa-i iau.
Are la haine si astea de nu mai are unde sa le bage, deci nu.
Ce varsta am? Conteaza?

| Bizon95 a răspuns:

Un harem mic, mic... numai paishpe piese... VIRGINE!

| Adelyna06 explică (pentru Bizon95):

Nee, n are nevoie

| Denisa0954 a răspuns:

Depinde si in ce buget te incadrezi. Idei sunt multe

| Adelyna06 explică (pentru Denisa0954):

200 lei?

| Adelyna06 explică (pentru Adelyna06):

200 per cadou

| ConnorRK800 a răspuns:

Da, ii poti darui un PS4, 12 jocuri + abonament PS+ (lunar, 3 luni sau 12 luni).
Recomand urmatoarele jocuri:
1) Detroit: Become Human
2) The Last of Us
3) The Evil Within
4) Beyond: Two Souls
5) Heavy Rain
6) The Division
7) The Division 2
8) Resident Evil 7: Biohazard
9) The Evil Within 2
10) Until Dawn
11) Battlefield 4
12) Uncharted: A Thief's End

| Adelyna06 explică (pentru ConnorRK800):

Nu joaca el d astea