| Tudurean_Loana_1997 a întrebat:

Vine ziua iubitului meu iar eu sunt in pana de idei. El este foarte sofisticat si foarte greu il multumeste ceva. Ca sa nu mai spun ca si cand in sfarsit cred ca am gasit o idee de cadou- ceva ce ii trebuie- isi cumpara el singur. Va rog ajutati-ma cu cateva idei. Multumesc tare mult!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca crezi ca nu-l poti multumi cu ceva material, confectionaza-i ceva. Sunt o multime de idei de cadouri handmade pentru iubit.
http://www.bydreamsfactory.com/......ilor.html/
https://ro.pinterest.com/explore/cadouri-diy-pentru-iubit/

| Arii2 a răspuns:

Eu zic ca un cadou personalizat ar merge( o sticlă de vin care este din acelaşi an cu el, un tricou, parfum, un tablou cu voi 2 etc. ). Daca nu cumparai si tu un iphone 7 sau un ceas - Meteoris de la Luis Moinet laughing

| Tudurean_Loana_1997 explică (pentru Arii2):

Multumesc! happy

| Tudurean_Loana_1997 explică (pentru Tudurean_Loana_1997):

Nu il impresioneaza lucrurile astea, Multumesc frumos oricum.

| BriannaSwift a răspuns:

Buna!
Ii poti face un album personalizat cu toate amintirile voastre!
Sunt sigura ca se va bucura!
Eu i-am facut fratelui meu cand a implinit 18 ani, si s-a bucurat foarte mult, avand in vedere ca nici el nu iubeste lucrurile materiale, deoarece parintii sunt oameni de afaceri!
Sora mea i-a cumparat un ceas, dar nu i-a prea placut, pentru ca isi cumpara tot ce vrea, dar un album cu amintirile noastre nu l-ar putea cumpara!
P.S.:Locuiesc in Los Angeles!