| Anemona21 a întrebat:

Buna! Vivantis are parfumuri originale? Caut un site de pe care sa pot cumpara parfumul Invictus original si unde sa pot plăti ramburs.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai grija sa cumperi "apa de parfum", nu apa de toaleta sau apa de colonie, ca acelea sunt forate diluate si nu miros decat 2-3 ore.

| Invictusman a răspuns:

Eu comand mereu de pe notino, sunt foarte serioși.

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Si sunt originale sau fake?

| Invictusman a răspuns (pentru timidu89):

Sunt 100 % originale, de pe notino am comandat parfumul invictus Paco rabanne, și eros versace, persista 8-12 ore pe piele și câteva zile pe haine

| RalucaRalu2 a răspuns:

Eu l-am cumpărat pentru prietenul meu de la Douglas din mall. Cel mai sigur asa. Miroase super.