| anonim_4396 a întrebat:

voi aveti incredere in site-uri de genul shopmania.ro? Imi puteti da va rog niste impresii. Vreau sa imi cumpar o pereche de bascheti dar nu imi doresc vreo eventuala problema.

Răspuns Câştigător
| boyblasters a răspuns:

Da am foarte multa incredere, eu imi cumpar des de acolo si daca vrei basheti ai noroc sunt foarte buni.

| anonim_4396 explică (pentru boyblasters):

Mersi,o sa incerc cat de curand! insa am vazut pe undeva cuvantul "outlet" oare e de bine?big grin

| boyblasters a răspuns (pentru anonim_4396):

Da e de bine pentru ca e un magazin unde prinzi cele mai bune reduceri, iti urez noroc (dar trebuie sa urmaresti reducerile ca cateodata nu sunt, dar in general sunt).

4 răspunsuri:
| Borsko a răspuns:

Majoritatea timpului site-urile cu o interfata "oficiala" si aranjat bine asa cu preturi decente sunt de incredere, tocmai am cumparat ceva de pe net, pot sa spun ca mi-a placut ce am primit si a venit si intr-o zi big grin

| Flory1243 a răspuns:

Buna!
Da,poti avea incredere, dar nu in oferte.
Era o oferta la parfumuri la Euphoria de la Calvin Klein cumparai o sticla mare cu 3 mil cam asa ceva si iti dadea inca una mai mica si oferta era valabila din 24 martie pana in 15 aprilie si eu am dat comanda pe 2 aprilie pe 9 fiind ziua mamei mele si mi-a ajuns pe 4 aprilie si era doar sticla mare si cand am sunat au spus ca se terminase deja oferta, ce mincinosi.
Au facut asta doar ca sa aiba mai multi clienti.
Plus ca atata costa un parfum Euphoria la sticla mare, cam 3 mil, dar ei ziceau ca la acelasi pret iti da si una mai mica.
Si cica expirase oferta, ce vrajeala
Ma rog, poti sa ai incredere in ei doar in chestii normale nu la oferte pentru ca nu sunt true.
Eu chiar daca vad ceva nu imi iau de acolo, doar pentru simplu fapt ca sunt niste mincinosi.
Succes!