| cocoilno a întrebat:

Buna voi cu ce va imbracati in prima zi de scoala? eu ziceam sa ma imbrac cu niste blugi deschisi cu niste adidasi cu un hanorac si un tricou. Astept raspunsuri.

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Blugi, niste adidasi, o camasa si o geaca subtire probabil.

| CrissCC a răspuns:

O pereche de blugi, o bluza si o pereche de balerinilove struck.Succes in noul an scolar!batting eyelashes

| cocoilno explică:

Ms la fel :*

| CrissD a răspuns:

Buna! pai te poti imbraca cu o camasa turcoaz ( din aceea care manecile se intorc si se prind cu nasture) si care este mai lunga, cu o curea in talie eventual, cu blugi si adidasi.
pa`pa :*

| BlairWaldorf a răspuns:

Blugi negri pantofi si o bluza albahappysa fie mai formalbig grin

| andaz4 a răspuns:

O pereche de blugi, o bluza, niste balerini si bineinteles sacoul.big grin