| Pauluk a întrebat:

Vrea usa imi cumpar un telefon nou si nu stiu ce telefon sa cumpar. Mentionez ca am un buget de 550 lei si vreau sa iau telefonul la liber. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Ar fi Nokia 500, vezi daca corespunde cerintelor tale! sunt multe in suma asta, nu ne-ai spus cam ce calitati sa aiba!

| Pauluk explică (pentru RS4):

Ok, si Nokia 500 asta ii cu touch screen?
Pentru ca imi place si design-ul si calitatile pe care le are!

2 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Da, e cu touch screeen! am avut unul si e ok, bateria tine mult, touch-ul merge bine! nu e nici foarte mare! daca iti place modelul, te poti decide asupra lui! bafta!