| anonim_4396 a întrebat:

Vream sa-mi achizitionez telefonul Samsung Galaxy S2.L-am cautat prin toate magazinele fizice posibile si pana la urma am dat o comanda pe emag.ro.Am inteles ca asta e cel mai serios site.Voi ati mai cumparat lucruri din astea de la ei? In cat timp credeti ca vine comanda daca stau cam la 30 km de Bucuresti.Pe site nu am inteles nimic,odata zicea ca joi,apoi miercuri, apoi luni...
Ati avut vreodata probleme cu acest magazin online? Cum au decurs lucrurile?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu am cumparat de mai multe ori de la ei si sunt seriosi. In momentul in care faci comanda, ei vor trimite un mail cu toate detaliile comenzii, inclusiv ziua livrarii. Timpul de livrare difera in functie de modalitatea pe care ai ales-o. Prin posta, vine mai greu. Prin curier vine in maximum 2 zile. Nu stiu ce ai citit tu pe site de n-ai inteles, pentru ca site-ul e foarte bine facut si foarte clar. Daca, totusi, ai nelamuriri, in mail, vei gasi si un numar de telefon la care poti suna si te lumineaza exact operatorul.

2 răspunsuri:
| Gabriela105 a răspuns:

Este ca si cum l-ai cumpara din magazin. Recomand eMAG din toata inima, am cumparat multe de la ei si am prieteni care si-au luat S2 de pe eMAG si este functionabil si bun, dar ai putea sa gasesti un telefon mai bun, eventual poti sa mai adaugi ceva sa iti iei un model mai noi, daca ai nevoie de o parere recomand telefoane Acer. Sper ca ti-am fost de folos.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.E o firma serioasa. Poti in 30 de zile sa returnezi produsul daca nu iti place sau sa il cumperi in rate.Sunt foarte seriosi iti dau si garantie.Pa,pa