| NANAMISITOMOE a întrebat:

Vreau o jacheta in animeul Yuri on ice,am gasit ce vreau pe Wish,Aliexpress si am vazut si pe Amazon, dar pe primele doua site-uri am inteles ca se plateste cu cardul si nu am asa ceva. Din ce mi-a zis cineva nici nu am varsta necesara sa am un card.Imi puteti da niste informatii despre Amazon, daca se plateste cu cardul, si poate un site de unde pot plati la venirea coletului.

1 răspuns:
| Copila2016 a răspuns:

Da, si pe amazon se plateste cu cardul dar pe Wish doar in unele tari se plateste cu cardul nu in toate, mai informeaza-te poate o sa poti si fara.