| anasofia1000 a întrebat:

Vreau sa comand de pe Emag in seara asta un produs care e la reducere. Reducerea expira pe 1 mai, iar eu primesc comanda pe 2 sau 3 mai. Platesc pretul de la reducere?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ei o sa-ti dea un mail sa-ti zica valoarea comenzii cand iti spun ca au inregistrat-o. Valoarea data acolo o s-o platesti 100% si e cea de pe site cu reducerile. Important e sa dai inainte sa expire reducerea.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca faci comanda chiar acum, cand este reducerea, da, beneficiezi de reducere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idem cu ce a spus userul de mai jos, nu conteaza data finala de expeditie, conteaza data finala de comanda, momentul cand ai dat comanda, mai era sau nu la reducere, atat.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu conteaza cand primesti comanda. Conteaza momentul in care ai plasat comanda. O sa beneficiezi de reducere.