| Norbert222 a întrebat:

Bună! Vreau sa cumpăr Airpods la compari.ro și m-ar interesa daca este de încredere și produsele originale. Nu stiu din ce site merita sa cumpar. Ce pareri aveti? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Compari.ro nu e un magazin online. Nu ai ce cumpără de acolo.

Vrei siguranță cumpără de la eMag, produse vândute de ei nu de parteneri

| mihai69 a răspuns:

Compari.ro e doar o platformă care compară (de unde și numele) prețul unui produs la diferite magazine online.
Habar nu am care sunt cele afișate pentru produsul dorit de tine, dar cu siguranță acolo sunt și unele binecunoscute. Alege dintre alea, nu dintre cele de care nu a auzit nimeni dar au prețuri de dumping.

| UserRo10 a răspuns:

Nu merita sa te zgarcesti pentru 30-50 ron. Alege o varianta sigura de la marile magazine online (ex: Emag, Altex, Flanco, Vexio, etc)