| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Vreau sa fac o comanda prin posta, dar stau la 5 km de oras si desi apartin ofciului postal de aici din sat, as vrea sa mi se livreze comanda la oficiul postal din oras. E posibil acest lucru?
Si daca da, cat timp poate sta coletul la posta in caz ca eu nu ajung in ziua in care soseste?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ElizzaTPU a răspuns:

Da este posibil!
Poti cere sa-ti trimita coletul post restant pe of. postal din oras.Trebuie sa stii numarul oficiului. Coletul trimis post restant il tine la oficiu 30 zile lucratoare.

Zi frumoasa!

| Patiiiii a răspuns (pentru ElizzaTPU):

Multumesc frumos! Mi-ai fost de mare ajutor!

1 răspuns: