| ad12 a întrebat:

Buna, vreau sa imi comand o pereche de nike-uri de pe epantofi si as vrea sa stiu daca pot avea incredere in magazinul online si daca pot deschide coletul livrat de GLS la destinatie.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am luat de pe epantofi si parca au trimis cu alt curier nu GLS.
Vezi ca jos de tot pe site sunt niste informatii despre livrare, daca nu scrie ca e cu verificare inseamna ca nu il poti deschide. Si oricum nu prea ai ce sa vezi pentru ca ei nu dau tepe.