| Jpcooperfan a întrebat:

Bună!
Vreau să îmi cumpăr o pereche de papuci de la firma Vans, dar am o mică nelămurire.
Am observat că modelul VANS KIDS OLD SKOOL (SUEDE) nu are acea mică eticheta pe o parte pe care scrie "Vans", pe când modelele pentru adulți o au. De ce? Nu sunt originali? (Totuşi, site-ul de pe care vreau să cumpăr are numai produse originale.)
Help meee!
Mulțumesc anticipat! :*

2 răspunsuri:
| Stef45 a răspuns:

Sunt originali doar ca nu au mai pus eticheta.Vei avea scris "Vans" pe talpa, pe limba de la papuc.Atata timp cat site-ul vinde produse originale si aia sunt originali.

| Jpcooperfan explică (pentru Stef45):

De fapt, nu scrie pe talpă, dar am intrat pe site-ul oficial Vans şi sunt exact la fel. Deci sunt originali. Mulțumesc! :*