| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa îmi dau comanda de pe Joom dar am câteva nelămuriri.
Dacă adaug sa zicem 5 produse în cos și dau comanda cu toate deodată curierul va veni cu toate acele produse și voi plăti aceeași suma de bani pentru transport? Vor veni in zile/ore diferite? Și dacă da, la fiecare produs ajuns voi plăti pentru transport?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă le comanzi de la aceeași companie, da.
Dacă ele provin de la companii diferite, iar cel de la care comanzi este și el un intermediar în comerțul electronic, nu.