| aqodneuskwmeuxbsb a întrebat:

Buna, vreau sa-mi achizitionez un iphone 7, am auzit ca bateria nu tine destul. Este adevarat? Sa imi iau o husa cu baterie?

4 răspunsuri:
| KanekiMalai a răspuns:

Te rog nu-ți lua iphone 7 se încarcă greu și fata de oneplus 5 este mai încet și înainte sa cumperi un tel documentează te pe net despre acel telefon și compara acel telefon cu alte telefoane ai pe yt destule speed testuri dintre multe telefoane, plus când cumperi ceva nu te lua după brand, iphoneul e făcut în asa fel sa atragă oamenii și sa îl cumpere numai pentru ca are un mar muscat pe spate și are un design frumos asa ca mai gândește puțin la ce ți am spus.

| KanekiMalai a răspuns:

Https://youtu.be/h5bDuvn_Tjw oneplus 5 este și mai ieftin și este mai rapid vezi în video

| danielr92 a răspuns:

Crede-ma, tine foarte mult bateria la el!
Iti recomand o husa normala https://www.evogsm.ro/accesorii-telefon/iphone decat sa dai banii pe prostii cu acumulatori si sa plangi dupa telefon (ca s-a ars).