| AlYnA_8981 a întrebat:

Vreau sa-mi comand ceva pe Miniprix.ro dar sunt cam in dubi pentru ca am mai auzit pe cineva ca a dat comanda si nu a primit toate produsele.Si nici nu stiu cum se livreaza comanda.Primesc aviz postal si o ridic de la posta sau o primesc acasa?

5 răspunsuri:
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| piciuk a răspuns:

Pai din cate stiu eu poti sa iti alegi modalitatea de livrare, poti sa o faci prin posta romana, prin colet cu ramburs iti ajunge la 3 zile lucratoare dupa depunerea coletului si primesti aviz acasa sa te duci la posta sa il ridici. si e si ieftin aprox 10 lei transportul

| cyufulyky a răspuns:

Mai bine du-te in. orasul tau si cumparti de la magazin ce vrei sa-ti cumperi asa vezi si produsul si calitatea si pretul...

| alice_2941 a răspuns:

Salut`! eu am comandat happy si sincer sunt de treaba la mine au venit cu, comanda la poarta eu am dat doar o semnatura si banii...incredere.funda?

| Rosalinda_7546 a răspuns:

Cel mai bine mergi direct la sediu.se afla paralel cu ikea. langa tiriac auto rulate, in otopeni pe sub pod.acolo poti proba produsele si e cel mai sigur si nici nu platesti taxele de transport.plus ca te relaxezi la shopping. eu merg cam odata la o luna 2 luni si ma mai uit. si duminica este deschis pana la ora 22. te iau cu mine daca vrei