| ionela8822 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar role, pentru incepatori, fitness cat mai comode si mai bune pentru mine, la un pret bun si... daca se poate cat mai aproape de orasul meu, sunt din Botosani, deci Iasi sau Suceava! cateva sfaturi va rog... Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| anca_3211 a răspuns:

Poti cauta si online.
O sugestie: Okazii.ro
Succes!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti zic sa iti iei din first bike daca ai in botosani dar trebuie sa iti iei abec 5

| Georgy_1051 a răspuns:

Nu exista role pentru incepatori. Exisa acelasi tip de role, poate ca exista mai multe numere, culori, detalii. O singurra pereiche de role exista si pentru incepatori si pentru experti. Ca nu exisa role cu rotite ajutatoare ca sa nu cazi.Deci poti sa-ti iei orice pereiche de role.