| Ellennaa a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un Samsung gt s3350 (Samsung wifi). ce parere aveti? daca a mai achizitionat cineva un astfel de telefon...este bun? funda:*

Răspuns Câştigător
| KentLieTequila a răspuns:

Eu mi l-am cumparat acum 2 saptamani si merge impecabil! nu se blocheaza, are enorm de multe aplicatii, si in plus de asta nu se descarca asa repede. Funda? x) Dsi a da e cel mai tare telefon Iati-l!

5 răspunsuri:
| LostYou a răspuns:

Referitor la raspunsul lui KentLieTequilla-nu este adevarat ca este cel mai bun telefon dar, daca vrei sa afli mai multe informatii despre telefonul pe care vrei sa-l cumperi intra pe www.telefonultau.eu si da la categoria Samsung, si acolo il vei gasi+toate informatiile despre el si au si un pret bun-Funda?

| Ellennaa explică:

Cat ceri pe el?

| AnnaxWtf a răspuns:

E fain telu. Il am din septembrie. Vad ca "KentLieTequila" zice ca are multe aplicatii. da nu prea are laughing. Asa de felul` lui e bun. laughing Da eu m`am plictisit de el.

| Dragan_Andrei_1995 a răspuns:

Buna ..am eu unu de vanzare te`ar interesa? binenteles daca mai este valabila chestia asta?