| StefaniaM a întrebat:

Vreau sa-mi cumpăr un telefon cu wifi ieftin.Ce îmi recomandati?
P.s.N-am nevoie de Android pe el

Răspuns Câştigător
| Stefan_Alexandru_1996 a răspuns:

Lg t385 costa doar vreo 300 lei.Bafta!

7 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Ce parere ai de galaxy mini 2?

Il gasesti aici: http://bit.ly/109Lc1x
-Procesor mai mult decat modest de 800 Mhz. asta face ca orice aplicatie sa ruleze foarte bine
-512 ram
-Gps, iar astfel il poti folosi pe post de sistem de navigatie
-Ecran tactil cu fidelitate foarte buna
-Baterie foarte durabila

| raresbarbier a răspuns:

Nokia asa 206

| AngelOrDemon a răspuns:

Pai ar fi o idee Samsung Onix S5620 e in jur de 600lei, dar daca mai pun 400happy iti iei un iphone4 cu 1000lei happy

| axl013 a răspuns:

Iti recomand un Sony xperia tipo costa 600lei pe eMAG si e foarte bun sau un LG optimus l3 costa 450 de lei pe eMAG si e foarte bun am avut ocazia sa-l testez iar netu se misca excelent... sper ca te-am ajutat bafta!

| bogdandeamon a răspuns:

Samsung galaxy mini