| RoxiiIoana a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon. Daca la liber sa nu coste peste 300 lei, dar sa fie bun! Si daca e pe abonament sa nu coste mult abinamentul! Stiti vreun telefon care sa nu coste mult la liber sau sa nu coste mult abonamentul! Va rog! Urgent!

6 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Am vazut la Kaufland ceva la 179 si 189 lei. Myria si Huawei. Smartphone-uri.

| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Allview a5 easy costa 329 lei si are camera de 5 mpx, 1 gb de ram, 8 gb spatiu de stocare, camera frontala, are android 5.1 lolipop.E un telefon ieftin,dar iti ofera multe pentru pretul lui. Poti sa te dai pe net, asculti muzica, faci poze, joci cateva joculete...e un telefon de buget, dar poti sa faci destul de multe cu el

| RoxiiIoana explică (pentru alexxxxxxxxxx):

Si il gasesti la Domo, Flanco, Vodafone etc?

| alexxxxxxxxxx a răspuns (pentru RoxiiIoana):

Nu stiu, dar poti sa il iei in rate de la digi
ca sa nu faci abonament, il iei in rate pe 3 luni si dai 60 de lei pe luna cu avans de 60 lei.Sau iti poti alege mai multe rate.Si eu vreau sa il cumpar pana la Craciun pentru ca mi se pare suficient ceea ce ofera la banii aia, daca ai nelamuriri ma poti intreba

| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Scuze,am verificat acum si telefonul se afla in oferta celor de la flanco la pretul de 329 lei cu transport gratuit la domiciliu.

| Apdosok a răspuns:

Fratilor! Mai uitati-va la reclame! Exista tot felul de telefoane cu abonament la 1 leu! La Vodafone in general!