| anddclaus a întrebat:

Buna vreau sa stiu si eu cat costa cel mai ieftin telefon cu touch screen.

Răspuns Câştigător
| Gabiii a răspuns:

In jur de 200 RON

2 răspunsuri:
| VORTEX a răspuns:

Buna, cel mai ieftin telefon cu touch pe care l-am vazut eu este Alcatel ot 708 si costa 260 RON nou are touch si multe alte functii. Uite aici un link cu telefonul:http://telefonultau.eu/......Black.html gasesti si un review. sper ca te-am ajutat bafta.

| foreverANDaDAY a răspuns:

Phay e ala Samsung corby si costa cam 6 milione si la abonament chiar mai putin!