| Usernamee a întrebat:

Vreau sa știu un site chinezesc sau orice gen pentru genți fake la pret mic! Ofer funda! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Uite aici un site, de unde eu am cumparat de multe ori:
https://www.dresslily.com/bags-b-3.html

La momentul asta, vad ca au reduceri foarte mari la mai toate sectiunile.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Aliexpress si ebay!

| Usernamee explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc! dar deja am căutat acolo și nu am găsit.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Usernamee):

Te referi la posete noi sau second hand?

| Usernamee explică (pentru Violleta2022):

Și in cât timp ajunge comanda?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Usernamee):

Depinde, sosesc in 3-4 saptamani, pentru ca toate vin din China cu posta normala.

La mine au sosit intr-o 1 saptamana, ca-i foarte aproape de China.

| Violleta2022 a răspuns:

Uite aici despre timpul de transport/livrare - pentru "alte tarI' (Other countries), ca Romania nu-i in lista lor, se pare ca este intre 30 si 45 de zile, daca te uiti la procentaje.

https://www.dresslily.com/m-article-id-39.htm