| xAnonimBlack a întrebat:

vreau si eu sa va intreb daca merita sa imi cumpar un Samsung galaxy s plus? pentru ca imi place foarte mult dar nu stiu sigur daca sa il cumpar, voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| BeibiiQutz a răspuns:

Frate normal ca merita lol e super tare telefonul da vezi sa nu ti-l iei online fiindca o sa iei teapa oh go on o mica descriere:Alimentat de un procesor puternic de 1, 4 GHz pentru o functionare uniforma, perfect potrivita cu noua platforma Android 2.3 OS, GALAXY S Plus este dotat si cu o capacitate de descarcare ultrarapida de 14, 4 Mbps HSPA si cu un acumulator mai puternic si mai durabil de 1.650 mAh care va permite sa beneficiati de toate functiile smartphone avansate fara teama ca acumulatorul se va descarca. Noul GALAXY S Plus imbunatatit va ofera o experienta mobila mai inteligenta, mai avansata, cu cea mai inalta tehnologie! ...deci nu stiu e super tare acest telefon e ca o mini tableta love struck si fratele meu are si ma joc mereu cu el si e super bun si are un sistem android foarteeeee bunlove struck funda?

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Eu ti-as recomanda un Ace/Ace plus, e tot pe acolo dar de exemplu Ace-ul nu e atat de mare ca S plus, nu are memoria interna la fel de mare ca a unui S plus, pozele mi se pare ca le face la fel, doar ca Ace are si blitz. Uite aici niste informatii despre ambele telefoane + reviewuri: http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Ace-S5830-Onyx-Black.html - Samsung galaxy Ace, http://telefonultau.eu/......Black.html - Samsung galaxy s plus. Bafta!

| ghostady2011 a răspuns:

Daca iti place ia-l.Dar cumparai o husa.
Si-a luat unchiul meu.Merge perfect.La banii astia.
Sistem android.FF BUN.1.2 Ghz. Poti trimite si mailuri foarte mari cu el.
Deci ia-l.
Bft

| Joyman a răspuns:

Samsungul Galaxy S e foarte bun, dar acum depinde ce vrei tu de la acest telefon si daca ai bani, doar asa poti sa vezi daca merita sau nu.