| CosminVelcia399 a întrebat:

Buna Ziua, am o comanda pe altex de ex si nu a mai venit, daca dau sa recomand alta si stiu ca va veni un curier, ....cu cealalta comanda ce o sa se intample? O sa fie in depozitul curierului sau nu va mai fi livrata? Am comandat-o de o sapt si nu a mai venit din cauza ca am gresit adresa. Ce s-a intamplat cu ea, pot sa comand alta si sa o las pe asta? Sa vb cu aia sa o returneze cumva?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poti sa o refuzi cand te suna curierul, nu ti se intampla nimic. Nu e tocmai frumos dar la cate comenzi au ei nu se simte un retur, au contract cu firma de curierat si sute de colete pe zi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti de vină sa fi sanatos poate ei nu i ti mai aduc nimic îi pui pe drumuri aiurea?