| Nicoletaaaa2345 a întrebat:

Bună ziua! Am dat doua comenzi de pe shein, una a fost confirmată, in timp
ce cealaltă este tot la procesare și nu scrie nimic. Vreau sa menționez ca, comenzile au fost date consecutiv, la o distanță de 2 minute aproximativ. A mai pățit cineva așa?

Răspuns Câştigător
| alzr a răspuns:

Contacteaza serviciul de relatii clienti ca cineva de la ei sa faca verificari. Nu este normal ca o comanda sa ramana neprocesata.

| Nicoletaaaa2345 explică (pentru alzr):

Va mulțumesc frumos!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu ce comenzi ai dat tu, Ca pe shein nu se dau comenzi, ci se CUMAPARA si se PLATESTE integral online, ca comanda sa fie procesata si sa plece spre cumparator.

| Lmsz a răspuns:

Din cate stiu banii nu ajung imediat la ei, poate dura ceva pana ajunge la ei, de obicei la mine a doua zi era deja procesata comanda, daca nu inceraca sa-i contactezi pe cei de la shein