| MihaiRucea a întrebat:

am si eu o intrebare pentru voi. Am un abonament la Cosmote. Daca eu, sa spunem, ca tocmai azi am platit factura, 25 iunie, acum am cost aditional 0 euro. Daca eu cumpar un joc online, de 10 euro, si ma duc sa platesc acei 10 euro, in factura mai apar? Tinand cont, deci, ca este urmatorea factura, nu cea platita deja, pentru ca eu stiu ca urmatorea se emite cu cateva zile inainte de a trebui sa fie platita. Multumesc happy

2 răspunsuri:
| EduardTPU a răspuns:

1.Nu cred ca ai tu abonament, adica il platesc parintii tai, si cred ca tu de fapt incerci sa ascunzi acel cost destul de marisorwinking laughing
2.Da,in mod normal orice alt cost care este din afara pachetului de date pe care il ai, intra automat la plata in factura viitoare. (minutele/sms-urile in vorbite/scrise in plus, creditul transferat catre o cartela cosmote,jocurile, melodiile, si orice alt transfer de credit efectuat in favoarea unor beneficii).
3.Nu cred ca poti negocia cu casierita, ca sa-i platesti separat acest cost aditional, in care intra si cei 10 euro pentru joc.

Succes cu explicatiile, in fata parintilor cand vor vedea factura viitoare.winking (daca am intuit bine).

| AnwtSsa a răspuns:

Da. O sa apara in faCtura urmatoare!