| bacterie a întrebat:

Bună ziua, am şi eu o problemă, doresc să-mi cumpăr un trening de pe internet dar nu stiu ce mărime să îmi comand, văd ca sunt mărimi gen X, XXL, etc, dar eu nu ştiu cum se iau aceste mărimi, dacă aţi putea să mă ajutaţi... vă las greutatea si inălţimea mea, poate ajută cumva... 67KG, 1.77cm, mulţumesc anticipat.

1 răspuns:
| iFollowRivers a răspuns:

Daca treningul este de la o firma cu produse din Germania, sa ti-l cumperi cu o marime mai mica decat cea pe care o ai de fapt. Daca nu, poti incerca sa aflii pareri de la persoane care au mai cumparat de pe acel site. Personal, iti recomand sa iti cumperi un trening din magazin, pentru ca este mult mai sigurhappy