| leolord669 a întrebat:

Buna ziua, as dori sa cumpar acest pc pentru gaming, ce parere aveti drept calitate pret? este o alegere buna pentru momentul actual? https://www.cel.ro/......7PDYsMA-l/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o alegere mai mult decat decenta dupa mine, poate ca ai putea sa nu il cumperi gata facut si sa mai economisesti cativa leuti, dar platesti inclusiv pentru convenienta de a-l avea asamblat si pregatit pentru distractie

| leolord669 explică (pentru anonim_4396):

Faza este ca eu l.as lua pe piese dar nu stiu sa il asamblez, sunt din Iasi, ar trebui sa il duc la un service toate componentele sau cum crezi ca ar trebui sa procedez?

| anonim_4396 a răspuns (pentru leolord669):

Am cautat repede componente pe pc garage si am incercat sa fac o configuratie cat mai asemanatoare, dar mi-a iesit deja fara liquid coolerul de procesor peste 5500 de lei, deci cred ca ar fi mai simplu pentru toata lumea, mai ales ca nu stii cum si unde sa gasesti componentele, sa il cumperi pe asta deja gata facut