| Kardolei a întrebat:

As dori sa cumpar un Playstation 4 si vreau sa il achizitionez de pe gamerland. Ce parere aveti de acel site, este unul de incredere?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Matei_Ionut_Marian_1991 a răspuns:

Eu unu nu am auzit de ei, întotdeauna am cumpărat de la altex/media galaxie și a mers bine pana acum nu am avut probleme sfatul meu e sa citești atent termenii și condițiile de returnare sa nu îți fie greu dacă se întâmplă ceva dar foarte atent și nu uita ca fiecare achiziție e un risc mai citește și garanția! Sper ca am ajutat măcar un pic.

1 răspuns:
| crisego a răspuns:

Am eu un PS4 Pro de vanzare cu Fifa 18 cu garantie pana in 2020. Da-mi mesaj privat daca esti interesat.