| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua as dori sa imi cumpar un telefon pana in 1000 lei pe care sa contina cat mai multe si sa fie in limita banilor cel mai "Bun". De ex sa tina bateria, sa aiba un display destul de mare. sa aiba 3g,wifi, gps, dlna... etc. Astept raspunsurile voastre! happy

Răspuns Câştigător
| Andyy007 a răspuns:

Recomand HTC Desire (toata gama, dar in special desire C).

3 răspunsuri:
| Petripetri a răspuns:

Http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/ eu mi-am luat un p5 si face toti banii sunt super multumit de el

| Adryano_Don_1986 a răspuns:

Dar, unde locuiesti? in munti? sunt o groaza de magazine la orice colt, acolo gasesti cele mai bune informatii, poti chiar sa le vezi, sa le atingi, da da

| anonim_4396 explică (pentru Adryano_Don_1986):

Sincer m-am uitat am vazut am cateva in gand dar as dori si raspunsurile altora! Mai bine abtine-te!