| Denis67 a întrebat:

as vrea sa ma informez cu site-ul /aplicatia "JOOM". Din cate am vazut, au articole si decoratiuni foarte interesante si as vrea sa va intreb ca daca sunt din afara acest magazin sau daca se plateste taxa vamala si daca sunt seriosi si returneaza banii inapoi on caz ca daca un produs are ceva defectiuni?

1 răspuns:
| AlexSalling a răspuns:

E un site de incredere. Produsele sunt din China. Asta da, taxa vamala costa ceva si nu cred ca au politica de "return".