| DevilBot07 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti, va rog unde se poate gasi cel mai ieftin fimo.(Bucuresti)

3 răspunsuri:
| EvanescenceOne a răspuns:

Nu stiu unde se poate gasi, dar nu iti recomand sa il cumperi pe cel mai ieftin, deoarece este de proasta calitate, si eu am facut asa odata, si cand l-am bagat in cuptor s-a ars foarte repede.Ai putea sa-ti comanzi de pe net.

| DevilBot07 explică (pentru EvanescenceOne):

Si de pe net, atunci, dar in legatura cu calitatea : sa stii ca toate modelele de fimo sunt de calitate iar aceasta nu difera in functie de pret.Eu am o oarecare experienta si nu mi se ard, pentru ca am un cuptor special, electric. happy Insa multumesc oricum pentru recomandare. Deci, de pe net unde se daseste cel mai ieftin? big grin

| Dia230 a răspuns:

Buna este foarte simplu intra pe samargelim.ro si poti afla de acolo locatia lor (sunt din Bucuresti)