| anonim_4396 a întrebat:

Ce acte sunt necesare pentru a cumpara un telefon in rate la Media Galaxy? In cazul pensionarilor e de ajuns decizia de pensionare sau e nevoie si de cupon?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai nevoie de decizia de pensionare, este de ajuns un cupon recent.

| andreeapopa39 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Mama mea s-a pensionat recent si momentan are doar decizia, de aceea intreb.

| Ioandelasal a răspuns (pentru andreeapopa39):

Atunci sa mearga cu decizia de pensionare la magazin si afla daca are sau nu nevoie de cuponul de pensie.