| Bogdan8102 a întrebat:

Buna ziua!
Daca comand 12 produse de pe AliExpress, vin toate odata sau pe rand?

5 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Daca le platesti deoadata normal ar trebui sa vina toate dar daca 5 produse sa zicem ca le-ai comandat ieri si celelalte in urma cu 3 zile atunci or sa vina pe rand!

| AlexSalling a răspuns:

Nu neaparat, daca le platesti deodata da. Daca sunt pe comenzi separate, nu.

| Alexandru250201 a răspuns:

Toate odata

| Kely2820 a răspuns:

Teoretic da, eu am comandat de la eMAG 3 produse deodată ca sa am transport gratuit (menționez ca toate le-am comandat deodata ci nu separat) si eMAG s-a gandit sa imi trimita separat un produs ca sa platesc de 2 ori transportul, asa ca, teoretic ar trebui să-ți vina deodată dar practic s-ar putea sa iti faca aceeasi escrocherie.

| Tud0rr a răspuns:

Vin toate odata doar daca sunt de la acelasi vanzator/distribuitor.