| anonim_4396 a întrebat:

Daca doresc să achiziționez, in rate, un telefon de la Altex, dar aceștia nu îl au în magazin, îl pot comanda ei în magazin și după sa îl cumpăr in rate? Mulțumesc.

5 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Vrei să spui că nu e în stoc? faci actele necesare, etc, şi aştepţi să-ţi vină acasă, probabil doar la comandă vine.

E la fel ca şi cum l-ai lua din magazin, doar că aşpteţi să-ţi vină acasă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Alexuţ02):

Da dar nu poți să aștepți să vina in magazin și după ce.l vezi sa faci actele? Că normal este sa vezi produsul înainte, nu sa.l cumperi așa pe nevăzute.

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Pai, daca nu il au in stoc vor face comanda si cand vor aduce poti achizitiona telefonul respecti fara probleme! BFT

| GdX a răspuns:

Te duci, dai comanda, el vine pe stoc, cand a ajuns pe stoc te cheama sa faci actele. Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GdX):

Am înțeles, mulțumesc!