| Jigokunokishi a întrebat:

e safe sa comnazi haine de pe amazon? Sunt scumpe taxele postale? Marfa comandata ajunge la tine?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu am comandat foarte mult pe Amazon si n-am avut niciodata probleme. Taxele postale nu sunt mari si, uneori, sunt chiar 0. Eu comand de pe Amazon.de cu livrare in Germania.

| Andreiusss a răspuns:

Nu e 100% sigur sa comanzi de pe amazon. Uita-te la ce rating are vanzatorul..Asa iti dai seama daca e safe sau nu..Si da, marfa comandata ajunge la tine(cel putin in Germania)